Eredivisie Voetbalnieuws
352 posts
Godenzoon    23-08-2010 om 13:42
Meld hier het belangrijke eredivisie nieuws 2010/11


eens een ajacied altijd een Strijder.
 
352 posts
Godenzoon    23-08-2010 om 13:51
Afellay nog een vraagteken voor Sibir Novosibirsk
23/08/2010 13:31

Bron Vi.nl

PSV speelt donderdag mogelijk zonder Abirahim Afellay tegen Sibir Novosibirsk. De club uit Eindhoven houdt nog altijd rekening met een vertrek van de middenvelder.

'Daar heeft hij ook zelf een stem in', aldus technisch manager Marcel Brands in het AD. 'Afellay is een verstandige en volwassen jongen, die zo'n keuze prima kan maken.'

'Het speelt ook een rol dat hij op dit moment nog niet honderd procent fit is', vervolgde Brands. 'En drie dagen na de wedstrijd tegen Sibir, staat ADO Den Haag voor de deur.'

Als Afellay donderdag in actie komt in de Europa League mag hij tot de winterstop niet voor een andere club uitkomen in Europees verband, wat hem minder interessant maakt.
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
352 posts
Godenzoon    23-08-2010 om 19:22
Liverpool near deals for PSV Eindhoven's Ola Toivonen and Carlos Salcido
As Liverpool prepare to face Manchester City tonight, the Merseyside club are closing in on a deal to sign PSV Eindhoven duo Ola Toivonen and Carlos Salcido.


By Mark Ogden
Published: 3:58PM BST 23 Aug 2010
Mark's Twitter

Target: Liverpool are close to signing Ola Toivonen from PSV, along with team-mate Carlos Salcido Photo: EPA
PSV are holding out for £13m for Sweden forward Toivonen, with Liverpool currently only prepared to pay £10m for the former Malmo player.
Liverpool Academy ambassador Kenny Dalglish was in Holland on Sunday to watch Toivonen in action for PSV in their 3-1 victory against AZ Alkmaar in the Phillips Stadion.

Bron:http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/liverpool/7960265/Liverpool-near-deals-for-PSV-Eindhovens-Ola-Toivonen-and-Carlos-Salcido.html
 
[Bewerkt door Rikkie op 23-08-2010 om 19:23]
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
42 posts
Godenzoon    23-08-2010 om 21:31
Liverpool staakt pogingen om Toivonen naar Anfield te halen

De supporters van PSV hoeven niet te vrezen dat Liverpool Ola Toivonen naar Engeland haalt. The Reds brachten een bod uit van acht miljoen euro, maar dit voorstel werd afgewezen door PSV, dat direct meldde dat zij niet wilde onderhandelen. Liverpool heeft daarop laten weten dat het de pogingen om Toivonen te halen zal staken.

Volgens Voetbal International respecteert de Engelse topclub de wens van PSV en zal men niet met een hoger bod terugkeren naar Eindhoven. Fred Rutten krijgt daarmee zijn zin: hij gaf al een paar keer aan dat hij Toivonen er gewoon bij wilde houden. Carlos Salcido staat overigens ook in de vermeende belangstelling van Liverpool.

Wanneer de Mexicaan de overstap maakt, is de kans groot dat hij met Dirk Kuyt gaat samenspelen. De aanvaller werd genoemd bij Internazionale, maar vooralsnog wil de Champions League-winnaar niet aan de vraagprijs van Liverpool voldoen. Volgens Rob Jansen, zaakwaarnemer van Kuyt, is het verschil tussen vraag en aanbod ‘enorm’

Bron: Voetbalzone
 
352 posts
Godenzoon    23-08-2010 om 21:44
Dat is nou jammer
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
352 posts
Godenzoon    23-08-2010 om 22:58
jordania op matje bij knvb
Merab Jordania moet woensdag op gesprek komen bij de KNVB. De nieuwe eigenaar van Vitesse moet onder meer uitleg geven over de overname.
Jordania en algemeen directeur Paul van der Kraan zullen de overname nader toelichten, zo bevestigt Van der Kraan aan Omroep Gelderland. "Ik verwacht wel vragen over de herkomst van het geld."

Volgens Van der Kraan is het geld van Jordania niet afkomstig uit de wapenhandel. De laatste dagen gaan er geruchten dat Jordania een stroman is van Chelsea-eigenaar Roman Abramovich.

Bron:voetbalprimeur.nl
 
[Bewerkt door Rikkie op 23-08-2010 om 23:02]
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
352 posts
Godenzoon    23-08-2010 om 23:00
'Koeman volgt Maaskant op bij NAC'
Erwin Koeman moet de nieuwe trainer worden van NAC Breda. De voormalig bondscoach van Hongarije moet de opvolger worden van de naar Wisla Krakow vertrokken Robert Maaskant, meldt Voetbal International.
Koeman is sinds enkele weken clubloos nadat zijn contract bij de Hongaarse voetbalbond werd verscheurd. In Breda moet hij de opvolger worden van Maaskant, die zaterdag kenbaar maakte per direct te vertrekken naar Polen.

Eerder was Koeman hoofdtrainer van RKC Waalwijk en Feyenoord, alvorens hij bondscoach werd van Hongarije. Met de Hongaren liep de voormalig speler van onder meer FC Groningen en PSV het WK in Zuid-Afrika mis.

bron:Voetbalprimeur.nl
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
288 posts
Godenzoon    24-08-2010 om 08:32
FC Utrecht legt populaire Mertens tot 2014 vast

'Dries Mertens gaat niet weg en zeker niet naar een club als FC Twente', liet FC Utrecht-voorzitter Frans van Seumeren maandag nog weten. De preses liet er geen gras over groeien en legde de Belgische middenvelder langer vast in De Galgenwaard.

De verbintenis, die tot medio 2012 liep, is opgewaardeerd en verlengd met twee extra seizoenen. 'Zijn ontwikkeling is geweldig verlopen, iedereen heeft dat kunnen zien. Het was voor ons aanleiding om hem een vernieuwd contract aan te bieden', meldt Foeke Booy, technisch directeur van FC Utrecht, op de eigen site. 'De besprekingen zijn erg prettig verlopen. We zijn blij dat we de komende jaren met veel plezier van Dries kunnen blijven genieten.'

Mertens is bezig aan zijn tweede seizoen in de Domstad en was al direct een vaste waarde. Deze jaargang kent FC Utrecht een prima start en staat na drie wedstrijden op de derde plaats in de Eredivisie. De 23-jarige middenvelder scoorde al twee keer en bereidde een treffer voor.

Bron: Voetbal International
 
352 posts
Godenzoon    24-08-2010 om 14:21
[b]Rajkovic en Matic trainen mee met Vitesse[/b]

Slobodan Rajkovic en Nemanja Matic hebben dinsdag voor het eerst met de selectie van Vitesse meegetraind. Beide spelers kwamen maandag op huurbasis over van Chelsea.
Rajkovic en Matic hadden bij Chelsea geen uitzicht op speeltijd waardoor zij opnieuw verhuurd mochten worden. Het is nog niet duidelijk of Vitesse ook een optie tot koop heeft bedongen op de twee spelers, die de eerste aankopen zijn van de nieuwe eigenaar Merab Jordania.

Een andere speler die mogelijk spoedig een contract tekent bij Vitesse is Matej Delac. De achttienjarige doelman, eveneens speler van Chelsea, is op proef en wordt moet wanneer hij overtuigd de leegte die Piet Velthuizen heeft achtergelaten opvullen in Arnhem.

Vitesse hoopt ook nog steeds op de komst van het Ajax-duo Ismaïl Aissati en Miralem Sulejmani. Beide spelers moeten de geel-zwarten op huurbasis komen versterken. Ajax zou bereid zijn Aissati te verhuren, maar geeft in het geval van Sulejmani de voorkeur aan een definitieve verkoop.

Bron:Voetbalpriimeur.
 
[Bewerkt door Rikkie op 24-08-2010 om 14:22]
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
227 posts
Jeugd watcher    24-08-2010 om 19:07
Jordania: 'Er komen nog vier of vijf spelers bij'



Doelman Matej Dalec is de volgende nieuweling bij Vitesse. De Kroatische keeper ( 18 ) trainde vandaag al mee bij de Arnhemmers. De nieuwe clubeigenaar Merab Jordania beloofde nog een handvol aankopen.

"Er komen er nog vier of vijf bij", sprak Jordania tijdens de officiële presentatie van zijn eerste aanwinsten Slobodan Rajkovic en Nemanja Matic. Zowel Rajkovic, Matic als Dalec wordt gehuurd van Chelsea. Vitesse heeft op alle spelers een optie tot koop.

De Gelderlander meldt dat het vastleggen van Ismail Aissati 'slechts een formele kwestie is'. Vitesse probeert ook een andere Ajacied, Miralem Sulejmani, te strikken.

De Georgische clubeigenaar ging tijdens de presentatie van zijn aankopen ook in op het gesprek dat hij woensdag met de KNVB in Zeist heeft. "Dat is een formaliteit. Ik zal het project waarmee ik bezig ben uitleggen. Ze moeten weten dat de club in sterke handen is", zegt Jordania zelfverzekerd.


 
[Bewerkt door Jaspertje op 24-08-2010 om 19:08]
 
352 posts
Godenzoon    25-08-2010 om 11:00
ADO Den Haag test twee doelmannen'

Nicaise Mulopo Kudimbana en Samir Beeldsnijder krijgen de komende dagen de tijd de technische staf van ADO Den Haag te overtuigen van hun kwaliteiten. RTV West meldt dat de twee op proef zijn in de Residentie.
Mulopo Kudimbana, speler van Anderlecht, is een doelman van Congolese afkomst. Beeldsnijder, oud-doelman van FC Den Bosch, komt momenteel uit voor de amateurs van Scheveningen. Zij krijgen beiden de kans zich te bewijzen.

ADO Den Haag wil een extra doelman aan zich binden na de blessure van Robert Zwinkels. Hij is voorlopig uitgeschakeld met een kniekwetsuur. Gino Coutinho en Tom Boks zijn de andere twee doelmannen in Haagse dienst.

Bron: Voetbalprimeur.nl
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
352 posts
Godenzoon    25-08-2010 om 12:10
Feyenoord neemt Cissé mee naar Gent

Met aanvaller Sekou Cissé is de selectie van Feyenoord woensdag afgereisd naar België voor de ontmoeting met AA Gent in de play-offs van de Europa League. Feyenoord verdedigt donderdag in het Jules Ottenstadion een 1-0-voorsprong.
Cissé kampt al enige tijd met een hardnekkige teenblessure. Daardoor maakte hij dit seizoen nog geen één keer deel uit van de wedstrijdselectie van Feyenoord. Of hij donderdag kan spelen, is nog niet duidelijk.

Feyenoord en AA Gent trappen donderdag om 20.00 uur af. Feyenoord weet zich in Gent gesteund door ongeveer duizend supporters die via een buscombi vanuit Rotterdam afreizen.

Trainer Mario Been verzocht eerder fans die geen kaartje hebben, in het belang van Feyenoord thuis te blijven en niet op eigen gelegenheid naar Gent te komen.

Bron: Voetbalprimeur.nl
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
352 posts
Godenzoon    25-08-2010 om 13:44
'PSV accepteert Engels bod op Salcido'
Carlos Salcido vertrekt waarschijnlijk nog deze week naar een club uit de Premier League. PSV heeft volgens Omroep Brabant een bod op de verdediger geaccepteerd van een niet nader genoemde club.
De dertigjarige Salcido aast al de hele zomer op een vertrek bij PSV en lijkt zijn gewenste transfer nu te krijgen. Het is niet bekend hoe hoog het bod op de verdediger was dat uiteindelijk geaccepteerd werd door de Eindhovenaren. Ook de naam van de club is niet bekend gemaakt.

Salcido, die zo'n vier miljoen euro zou moeten kosten, gaat spoedig met de geïnteresseerde club om de tafel om de transfer helemaal af te ronden. West Ham United, Liverpool, Fulham en Wigan Athletic werden de laatste weken in verband gebracht met de Mexicaans international.

Zodra Salcido naar Engeland is vertrokken zal PSV de onderhandelingen met Wilfred Bouma starten. De verdediger traint al enkele weken mee met de Eindhovenaren en wordt door technisch directeur Marcel Brands gezien als de ideale opvolger voor Salcido.

Bron: voetbalprimeur.nl

Btw psv maar zeuren dat ooijer een afdankertje is.
Bouma is net zo een afdankertje.
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
109 posts
Godenzoon    25-08-2010 om 18:13

quote: Rikkie
'Koeman volgt Maaskant op bij NAC'
Erwin Koeman moet de nieuwe trainer worden van NAC Breda. De voormalig bondscoach van Hongarije moet de opvolger worden van de naar Wisla Krakow vertrokken Robert Maaskant, meldt Voetbal International.
Koeman is sinds enkele weken clubloos nadat zijn contract bij de Hongaarse voetbalbond werd verscheurd. In Breda moet hij de opvolger worden van Maaskant, die zaterdag kenbaar maakte per direct te vertrekken naar Polen.

Eerder was Koeman hoofdtrainer van RKC Waalwijk en Feyenoord, alvorens hij bondscoach werd van Hongarije. Met de Hongaren liep de voormalig speler van onder meer FC Groningen en PSV het WK in Zuid-Afrika mis.

bron:Voetbalprimeur.nl



Koeman heeft zich voor die functie bedankt hoor!!!
Hij wil geen trainer worden van NAC tot nu toe dan
AJAX ZIT IN JE BLOED
 
352 posts
Godenzoon    25-08-2010 om 18:26

quote: AFCA11
[...]

Koeman heeft zich voor die functie bedankt hoor!!!
Hij wil geen trainer worden van NAC tot nu toe dan



Nja was ook van maandag
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
451 posts
Godenzoon    26-08-2010 om 15:09

quote: AFCA11
[...]

Koeman heeft zich voor die functie bedankt hoor!!!
Hij wil geen trainer worden van NAC tot nu toe dan



Klopt, hij wordt nu zelfs als genoemd als de nieuwe Japanse bondscoach..

'Koeman kandidaat om bondscoach van Japan te worden'

Ronald Koeman is in beeld om bondscoach te worden van Japan. De Aziaten zijn op zoek naar een opvolger voor de reeds vertrokken Takeshi Okada en hebben de Nederlander volgens Hochi op het kandidatenlijstje staan. De Japanse bond wilde niet reageren op het gerucht over Koeman, maar bevestigde wel dat de onderhandelingen lopen.

De JFA wil een buitenlandse opvolger voor Okada, die na het WK in Zuid-Afrika vertrok bij de nationale ploeg. Eerder werd Marco van Basten al genoemd in het geruchtencircuit en nu duikt ook de naam van Koeman op. De Zaankanter zit sinds zijn vertrek bij AZ, al bijna een jaar geleden zonder werk.

Koeman zei zelf ook op het lijstje te staan bij Aston Villa, dat vooralsnog echter niet concreet is geworden voor de voormalig verdediger. In de aankomende oefenwedstrijden tegen Paraguay en Guatemala zal technisch directeur Hiromi Hara nog als interim-bondscoach op de bank zitten.

Bron: Voetbalzone
Een Ajacied ben je niet voor even, maar je hele leven!
 
451 posts
Godenzoon    26-08-2010 om 15:10
Kopic ondergaat volgende week kijkoperatie aan zijn knie

Milan Kopic ondergaat volgende week een kijkoperatie aan zijn knie. De verdediger van SC Heerenveen keerde terug naar zijn vaderland Tsjechië om zich te laten onderzoeken en heeft besloten om onder het mes te gaan. Door in de knie te kijken krijg je een beter beeld van wat er exact aan de hand is”, vertelt trainer Ron Jans op de website van zijn club.

Kopic klaagt al langere tijd over pijn in zijn knie en daarom kwam hij afgelopen weekend niet in actie in de competitiewedstrijd van Heerenveen tegen NAC Breda. Jans wil de mandekker niet opstellen zolang niet bekend is wat er aan de knie schort. “We willen niet het risico lopen dat de blessure verergert”, zo zei de oefenmeester al eerder.

Uit een eerste onderzoek konden geen conclusies worden getrokken, waardoor Kopic volgende week onder het mes gaat. De operatie wordt uitgevoerd in Tsjechië, door dezelfde ars die Kopic al eerder hielp aan zijn meniscusproblemen. Wanneer de mandekker weer inzetbaar is voor Heerenveen is nog onduidelijk.

Bron: Voetbalzone
Een Ajacied ben je niet voor even, maar je hele leven!
 
352 posts
Godenzoon    26-08-2010 om 22:17
Feyenoord moet groeien voor rol in Europa

Feyenoord heeft donderdagavond opnieuw teleurgesteld. Het Europese avontuur zit er voor de Rotterdammers na twee wedstrijden alweer op. AA Gent was in België met 2-0 te sterk. Vorige week won Feyenoord nog met 1-0.
Leroy Fer kreeg vlak voor tijd nog een levensgrote kans om de belangrijke treffer te maken, maar zijn inzet ging hard en rakelings over.

Door de nederlaag in het rumoerige Jules Ottenstadion ontbreekt Feyenoord voor het tweede opeenvolgende jaar in de groepsfase van de EL. De armlastige volksclub loopt daardoor de hoognodige extra inkomsten mis. Bovendien missen de veelal jeugdige spelers van Feyenoord de kans om meer internationale ervaring op te doen. De Rotterdamse ploeg moet zich dit seizoen opnieuw beperken tot de eredivisie en het KNVB-bekertoernooi waarin de successen met de huidige middelmatige selectie evenmin voor het oprapen liggen.

Misschien wel voor de eerste keer dit seizoen begon Feyenoord eens goed aan de wedstrijd. Al na twee minuten brak Sekou Cissé door over links. De afgetrainde Ivoriaan, voor de eerste keer dit seizoen in actie na een langdurige teenblessure, kon slechts ten koste van een overtreding en een gele kaart door Kenny Thompson worden gestopt. Uit de afgeslagen vrije trap van Luigi Bruins tikte Ron Vlaar de bal via de grabbelende doelman Bojan Jorgacevic op de paal.

Het was zeker niet de enige kans voor het frisse Feyenoord, met Kelvin Leerdam voor de geblesseerde Karim El Ahmadi, in de eerste helft. Ruben Schaken, Bruins en met name Georginio Wijnaldum verzuimden echter het belangrijke uitdoelpunt te maken.

AA Gent nam halverwege de eerste helft het initiatief een kwartiertje over van het terugzakkende Feyenoord. De verdedigers Vlaar, Stefan de Vrij en Bruno Martins Indi grepen evenwel steeds goed in. De niet geheel fitte linksback Tim de Cler daarentegen had grote moeite het gevaar over zijn flank te beteugelen, ook al omdat Wijnaldum hem onvoldoende steunde.

Het was echter geen toeval dat de Belgische openingstreffer aan de kwetsbare Rotterdamse linkerkant werd voorbereid. Yassine El Ghanassy mocht van De Cler de bal voortrekken waarna doelman Erwin Mulder maar half ingreep. Publiekslieveling Yayay Soumahoro kon daardoor raak koppen, 1-0.

Na de rust raakte Feyenoord stilaan de controle over de wedstrijd kwijt. AA Gent gooide aanzienlijk meer energie in de strijd en kreeg daarvoor na ruim een uur de beloning. Elimane Coulibaly scoorde met een kopbal uit een hoekschop, nadat hij kort daarvoor een grote kans had gemist, 2-0.

In het wanhopige slotoffensief van Feyenoord, waarin ook de thuisploeg nog de nodige kansen kreeg, claimde Wijnaldum tevergeefs een strafschop nadat hij door doelman Jorgacevic was gevloerd. Fer schoot in de extra tijd in fraaie positie naast. Kort daarna klonk het eindsignaal. Daarmee was AA Gent voor de eerste keer in de clubhistorie geplaatst voor de groepsfase van de EL.

Bron: Voetbalprimeur.nl
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
180 posts
Redacteur    26-08-2010 om 22:25
Utrecht door na een 4-0 overwinning op Celtic. Uit werd er nog met 2-0 verloren. Van Wolfswinkel scoort 3 keer. Erg knappe overwinning, gewoon even Celtic van de mat gespeeld!
 
352 posts
Godenzoon    27-08-2010 om 15:11
FC Twente wil in zee met clubloze Landzaat

FC Twente gaat een poging doen om Denny Landzaat aan zich te binden. De clubloze middenvelder traint sinds deze week mee in Enschede. De Tukkers willen hem graag aan de selectie toevoegen.
Voor Landzaat is na het vertrek van Cheik Tioté naar Newcastle United een plekje vrijgekomen bij FC Twente. De Ivoriaan rondde vrijdag zijn overstap naar Engeland defintief af. FC Twente heeft zijn opvolger mogelijk al in huis.

Landzaat mocht deze zomer vertrekken bij Feyenoord, waar zijn contract niet verlengd werd. FC Twente bood Landzaat afgelopen week de kans zijn conditie op peil te houden in Enschede, maar dit kan nog weleens uitmonden in een vast dienstverband.

TC/Tubantia meldt dat beide partijen met elkaar in onderhandeling zijn over een verbintenis. Nadat Landzaat tijdens zijn proefdraaien een goede indruk achterliet, deed de club hem een voorstel.

Bron : Voetbalprimeur.nl
eens een ajacied altijd een Strijder.
 
INLOGGEN
WEKELIJKSE POLL
Wie moet Miralem Sulejmani voorlopig vervangen?
Jody Lukoki 28%
Nicolás Lodeiro 35%
Aras Özbiliz 18%
Thulani Serero 19%
VOLGENDE WEDSTRIJD
AFC Ajax - FC Utrecht
 
5 februari 2012, 12:30 uur
Amsterdam ArenA
Eredivisie

VORIGE WEDSTRIJD
Feyenoord 4-2 AFC Ajax
 
29 januari 2012, 12:30 uur
De Kuip
Eredivisie

ACTIEVE TOPICS
ZIEKENBOEG
PRAAT MEE @TWITTER