quote: max-ajax31 |
Onnodig v.d. Hart 2e keeper Leeuwenburgh 3e |
Helemaal mee eens.
Stekelenburg debuteerde ook op zijn 19de. En heeft de eerste 3 seizoenen telkens 10 a 15 wedstrijden gespeeld als reserve. In zijn 4de seizoen (in oktober 2005) werd Stekelenburg eerste doelman. Dat is nu ook gewoon de ontwikkeling die Van der Hart moet doorlopen. Komende 3 jaar gewoon zijn wedstrijdjes meepakken als 2de keeper, en dan doorschuiven naar 1ste.
Als 3de keeper komt hij niet aan spelen toe en zou hij stilstaan in zijn ontwikkeling. Ik weet dat verhuren ook nog een optie is, maar waarom zou een middenmoter wel een onervaren keeper op doel willen zetten?
Als hier iemand op zou antwoorden dat zo’n jonge keeper meer talent heeft dan de ervaren keepers die ze kunnen krijgen, zegt hij eigenlijk dat Ajax dus beter Van der Hart als 2de keeper kan hebben dan Pasveer.