Geschreven door Christiaan Stevens – Uitgave: 19 juni 2016 11:46 – Bron: De Telegraaf

In navolging van Mateo Cassierra heeft Ajax een tweede Colombiaan aangetrokken. Davinson Sánchez komt volgens De Telegraaf voor vijf miljoen euro over van Atlético Nacional. De verdediger tekent, mits de keuring op maandag goed verloopt, een contract voor vijf seizoenen in Amsterdam.
Onlangs werd al bekend dat Sánchez een verblijf in Amsterdam de voorkeur gaf boven een plaats in de selectie van FC Barcelona B. Ook Ajax wilde graag zaken doen, maar de RvC stelde eerst dat Mike van der Hoorn of Ricardo van Rhijn verkocht moest worden. FC Basel leek daarna Sánchez’ nieuwe werkgever te worden, waarna Ajax alsnog snel heeft toegeslagen.
In de voor- en achterhoede is er versterking gehaald. Ajax gaat nu werk maken van een geroutineerde spits en een buitenspeler. Van Rhijn, Van der Hoorn, Serero en ook Arek Milik staan vooralsnog op de nominatie om te vertrekken uit de hoofdstad.