Geschreven door Dominique van Loo – Uitgave: 26 september 2015 09:51 – Bron: Ajax.nl
Al in de eerste helft kreeg Ajax vrij spel met vele kansen als gevolg. De vrouwen verzuimden echter wederom in de afwerking waardoor er met rust slechts twee doelpunten waren gescoord. Na acht pogingen was het in de 26e minuut dan eindelijk raak. Na een mooie voorzet van Marlous Pieëte kon Middag vrij inschieten: 0-1. Vijf minuten voor rust zette De Ridder de 0-2 op het scorebord.
Na rust was Ajax beduidend minder. Hoewel Telstar geen moment gevaarlijk werd, scoorde Ajax pas weer een kwartier voor tijd. Kaagman zette de 0-3, en vier minuten later ook de 0-4, op het scorebord. In de laatste minuut van de reguliere speeltijd zette Bakker de eindstand op 0-5.
Volgende week staat de topper tegen landskampioen FC Twente op het programma. De wedstrijd wordt gespeeld op de Toekomst en begint om 19:30 uur.
Opstelling Ajax: Du Ry, Van der Most, Koster, Hoogendijk (25. Van Dongen), Hogewoning (46. Delleman), Kaagman, Van Lunteren, Middag, Versteegt (60. Bakker), De Ridder, Pieëte.