Anwar El Ghazi: ‘Heel blij dat ik mocht beginnen’

Geschreven door Peter van Remmen – Uitgave: 11 oktober 2015 16:16 – Bron: NOS Sport

Anwar El Ghazi debuteerde zaterdagavond samen met ploeggenoot Kenny Tete in het Nederlands Elftal. In de basis welteverstaan. “Ik was heel erg blij dat ik mocht beginnen”, aldus de buitenspeler na afloop van de 1-2 zege op Kazachstan in gesprek met de NOS. “Het is een jongensdroom die is uitgekomen. Gelukkig hebben we ook nog gewonnen, beter kan het niet.”

Over zijn eigen spel was El Ghazi gematigd tevreden. “Ik vond het de eerste helft goed gaan, maar in de tweede helft werd ik een beetje slordig.” De Ajacied was betrokken bij de openingstreffer. “Het was mijn assist ja, daar ben ik heel blij mee. De trainer geeft me veel vertrouwen en we moesten winnen. Dat hebben we vandaag gedaan.”

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Peter van Remmen

Peter van Remmen

Mede-oprichter van Ajaxinside.nl. Ajacied sinds ik mij kan heugen, stond in 1996 als klein jochie al op het Leidseplein. Naast beheerder ook de hoofdredacteur van Ajaxinside.nl.