Ajax-trainer Erik ten Hag is blij met de eerste prijs van dit seizoen. De Amsterdamse club pakte vanavond de KNVB-Beker in De Kuip na winst op Vitesse (2-1). De komende week kan ook de landstitel worden binnengehaald.
“Ik ben trots op de ploeg, dat we na donderdag de mentale kracht hebben om dit te bereiken”, zegt Ten Hag voor de camera van ESPN. Afgelopen donderdag werd Ajax op ongelukkige wijze uitgeschakeld in de kwartfinale van Europa League.
Het duurde vrij lang voordat Ten Hag de pers te woord kon staan. “Prijzen die moet je vieren. Dat hebben we gedaan met de ploeg. We hebben het goed gevierd net in de kleedkamer. Wat dat betreft ben ik onverzadigbaar. Ik ben altijd op jacht, want als je die hongerigheid niet hebt, moet je stoppen.”
Forum: Ajax: Seizoen 2020/21 (Lid worden? Klik hier!)