Jordi Cruijff over vertrek Bergkamp: “Gedachtegoed van mijn vader verder aangetast”

Behalve Sjaak Swart baalt ook Jordi Cruijff van het gedwongen vertrek van Dennis Bergkamp. De zoon van Johan vindt dat Ajax daarmee verder afwijkt van de lijn van zijn vader.

“Op afstand heb ik de ontwikkelingen bij Ajax gevolgd. Het is jammer dat na het vertrek van Wim Jonk nu ook Dennis Bergkamp wegvalt uit de organisatie. Daarmee is het gedachtegoed van mijn vader verder aangetast”, stelt Jordi Cruijff in zijn column in De Telegraaf

“Die hoopte dat oud-voetballers, die met elkaar op het veld en in de kleedkamer alles mee hebben gemaakt, er altijd samen uit zouden komen. Gewoon aan tafel zitten, een wijntje erbij en dan de boel oplossen. Zowel met Jonk als Bergkamp is dat niet gelukt en dat voelt niet goed”, aldus de trainer van Maccabi Tel Aviv.

Forum: Ajax: Seizoen 2017/18 (Lid worden? Klik hier!)

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Toby Verweij

Toby Verweij

Oprichter en beheerder van Ajaxtotaal.nl/forum. Tevens redacteur op Ajaxinside.nl.