Klaiber: “Ik wil het gewoon heel graag. Misschien iets te graag”

Bron

Sean Klaiber is sinds twee maanden Ajacied. De 26-jarige speler kwam over van FC Utrecht. De rechtsback heeft al aardig wat minuten mogen meespelen in Ajax 1. Zo ook gisteren toen hij in de basis stond als….linksback. Ajax zette FC Emmen met 0-5 opzij.

Klaiber wilde zelf ook nog een doelpunt meepikken. “Ik was redelijk aan het azen op een goal, ja”, lacht Klaiber voor de camera van AT5. “Dat is best logisch, omdat ik veel in aanvalspositie kom. Als voetballer wil je maar éen ding: scoren. Maar ik ben verdediger en moet m’n duels winnen. Ik wil het gewoon heel graag. Misschien iets te graag, dat zag je vandaag. Misschien moet ik het iets meer op me af laten komen, dan komt het vanzelf.”

Tot nu toe heeft de voormalige ‘Ajax-hater’ Klaiber het uitstekend naar zijn zin in Amsterdam. “De uitslagen waarmee we winnen en de Champions League-wedstrijden zijn voor mij fantastisch. En ik hoop op nog meer mooie dingen”, zo besluit Klaiber.

Forum: Ajax: Seizoen 2020/21 (Lid worden? Klik hier!)

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Toby Verweij

Toby Verweij

Oprichter en beheerder van Ajaxtotaal.nl/forum. Tevens redacteur op Ajaxinside.nl.