Kotarski na contractverlenging: ‘Ik word steeds beter’

Bron

Dominik Kotarski heeft zijn contract bij Ajax verlengd tot medio 2023 met een optie voor een extra seizoen en daar is de Kroatische keeper erg blij mee. “Ajax is een grote club en ik train met veel goede spelers. Ik ben hier op mijn gemak en ik word steeds beter”, aldus de doelman op de clubsite van de Amsterdammers. “Het voelt heel goed.”

Kotarski keept veelal in Jong Ajax en neemt ook met regelmaat plaats op de bank bij het eerste elftal. De vraag is echter of hij dit jaar wel in het Ajax-shirt keept. “Mijn doel voor het komende seizoen is om zo veel mogelijk te spelen. Ik wil dertig tot veertig wedstrijden keepen. Ik heb die ervaring nodig.” Daarom is verhuur een logische keuze. “We zijn aan het kijken naar de beste oplossing voor mij.”

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Peter van Remmen

Peter van Remmen

Mede-oprichter van Ajaxinside.nl. Ajacied sinds ik mij kan heugen, stond in 1996 als klein jochie al op het Leidseplein. Naast beheerder ook de hoofdredacteur van Ajaxinside.nl.