Matthijs de Ligt: ‘Het zal lastig worden daar’

Bron

Matthijs de Ligt baalt ervan dat Ajax niet een beter resultaat heeft weten neer te zetten dan het 1-1 gelijkspel tegen Juventus. Al ziet hij nog wel mogelijkheden om de halve finales te bereiken. “Wij hebben een team met ontzettend veel potentie. In de uitwedstrijd moeten we hetzelfde brengen, want Juventus is thuis altijd sterk. Het zal lastig worden daar”, weet de aanvoerder van Ajax na afloop in gesprek met Veronica. 

Ajax wist net als eerder dit seizoen tegen onder meer Real Madrid en Bayern München te laten zien uit welk hout ze gesneden zijn. “In Champions League-wedstrijden komt het er helemaal uit. Dan zie je dat we volle bak geven, dat we druk zetten, werken voor elkaar en mooie dingen laten zien. Ik denk dat we niet voor niets in de kwartfinale staan en dat er meer in zit. Vandaag zie je dat ook.”

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Peter van Remmen

Peter van Remmen

Mede-oprichter van Ajaxinside.nl. Ajacied sinds ik mij kan heugen, stond in 1996 als klein jochie al op het Leidseplein. Naast beheerder ook de hoofdredacteur van Ajaxinside.nl.