Nouri: ‘Meer lef tonen en risico’s nemen’

Geschreven door Peter van Remmen – Uitgave: 08 september 2015 14:21 – Bron: Goal.com

Abedelhak Nouri is één van de grootste talenten in de jeugdopleiding van Ajax en speelt in de nationale jeugdelftallen van Oranje. Er wordt veel kritiek geleverd op het spel van zowel het Nederlands Elftal als het spel van de clubs, waaronder zijn eigen Ajax. Nouri vindt ook dat het een stuk beter kan en moet en draagt daar zelf een oplossing voor aan in gesprek met Goal.com.

“Ik vind dat we meer lef moeten tonen en meer risico’s moeten durven nemen”, aldus de aanvallende middenvelder. “We moeten echt vertrouwen op onze eigen kwaliteiten, ook als we tegen grote sterren spelen. We moeten van onszelf weten wat we kunnen en dat altijd tonen. Als je op het middenveld opendraait, moet je het lef hebben om te passeren en vooruit te spelen. Met steeds weer kaatsen creëer je te weinig.”  

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Peter van Remmen

Peter van Remmen

Mede-oprichter van Ajaxinside.nl. Ajacied sinds ik mij kan heugen, stond in 1996 als klein jochie al op het Leidseplein. Naast beheerder ook de hoofdredacteur van Ajaxinside.nl.