De geruchten over een mogelijke terugkeer van Luis Suarez naar Ajax worden steeds sterker. Gisteren en vandaag waren er al berichten uit Uruguay (Teledoce) en Spanje (Oriol Domènech). Nu meldt ook De Telegraaf dat Ajax-directeur Marc Overmars serieus werk maakt van de ex-Ajacied.
‘Om de transferstunt van de eeuw te realiseren, moet Overmars meer hordes nemen dan een deelnemer aan de 3000 meter steeplechase’, schrijft De Telegraaf. Volgens de ochtendkrant zijn de eerste informele contacten met de 33-jarige Uruguayaan en de clubleiding van FC Barcelona al gelegd.
Suarez heeft nog een contract tot 2021 bij Barcelona. De transfersom van Suarez wordt op een slordige 28 miljoen euro geschat. Teveel voor Ajax. Suarez zal qua salaris ook flink moeten inleveren. De international verdient een slordige 15 miljoen euro. Veel zal afhangen van de goodwill van Barcelona en de voormalige aanvaller van Ajax.
Opvallend: #Overmars wil stunten met @LuisSuarez9 #Ajaxhttps://t.co/EndJ4vAR30
— Mike Verweij (@MikeVerweij) August 17, 2020
Forum: Ajax: Seizoen 2020/21 (Lid worden? Klik hier!)