Dick Advocaat

Oranje houdt zicht op WK 2018

Bron
Ajaxinside.nl

Het Nederlands Elftal mag blijven hopen op het WK 2018 dat komende zomer in Rusland wordt gespeeld. Oranje won zondagavond met 3-1 van Bulgarije dankzij goals van Davy Pröpper (2x) en Arjen Robben. Dick Advocaat deed tijdens de wedstrijd geen beroep op de Ajacieden Joël Veltman en Donny van de Beek, net als afgelopen donderdag tegen Frankrijk.

Nederland speelt nog twee WK-kwalificatieduels tegen Wit-Rusland (uit) en Zweden (thuis). Als Oranje beide duels wint en ook op een beter doelsaldo eindigt dan Zweden, is de kans groot dat Nederland bij de acht beste nummers twee hoort. Zweden heeft op dit moment een doelsaldo van +6 ten opzichte van Oranje. In geval hierin wordt geslaagd, volgen er play-offs waarin de beste vier ploegen zich alsnog plaatsen voor het wereldkampioenschap.

#TeamGSWGVDVDTPnt
1Frankrijk852115517
2Zweden851218716
3Nederland8413161113
4Bulgarije8404131712
5Luxemburg81257175
6Wit-Rusland81254165

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Peter van Remmen

Peter van Remmen

Mede-oprichter van Ajaxinside.nl. Ajacied sinds ik mij kan heugen, stond in 1996 als klein jochie al op het Leidseplein. Naast beheerder ook de hoofdredacteur van Ajaxinside.nl.