André Onana was gisteren de opvallendste Ajacied. De keeper ging in de eerste helft opzichtig in de fout bij de 1-0 van Benfica. In de slotseconden pakte Onana echter een punt voor Ajax. De doelman redde katachtig op een schot van enkele meters afstand.
Toch voelde Onana zich slecht na de wedstrijd. De 22-jarige Ajacied besefte dat hij zijn team dupeerde met zijn blunders. “Natuurlijk kan het gebeuren, maar het is volledig mijn verantwoordelijkheid”, zegt de international tegen de NOS.
Ajax heeft vier punten voorsprong op Benfica met nog twee wedstrijden te gaan. Onana: “De volgende ronde is dichtbij, maar we zijn er nog niet, misschien vanwege mijn fout. Ik ga proberen te slapen, maar het wordt wel moeilijk.”
De Kameroense Ajacied gaat gewoon door en hoopt er sterker uit te komen: “Ik kijk niet naar mijn redding, ik kijk naar mijn fout. Het is belangrijk om hiervan te leren. Ik ben sterk, ik stop dit weer in mijn rugzak. En nu moet ik vooruit kijken.”
Forum: Ajax: Seizoen 2017/18 (Lid worden? Klik hier!)