Supporters Fans Ajax

[Update] Keizer: “Komst Barac gaat niet door, volgens Overmars”

Eergisteren leek de transfer van Mateo Barac voltooid verleden tijd, maar vandaag staat de deur toch weer op een kier voor de 23-jarige centrumverdediger.

De zaakwaarnemer van de Kroatische international probeert de Amsterdamse club toch te overtuigen om zijn klant Barac te laten tekenen. Vanwege medische redenen werd er door Ajax een streep gezet door de overgang, maar Barac’ agent vroeg een second opinion aan.

Die gaf een andere uitslag dan het eerste medische onderzoek. Ajax is bereid om naar Barac en zijn zaakwaarnemer te luisteren. Ajax zou minimaal een derde medisch onderzoek eisen voordat er überhaupt sprake zal zijn van een akkoord.

Update [11-8-2017, 14.00 uur]

Ajax-trainer Marcel Keizer meldt zojuist tijdens de persconferentie dat door de komst van Mateo Barac definitief een streep kan.

Forum: Ajax: Seizoen 2017/18 (Lid worden? Klik hier!)

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Toby Verweij

Toby Verweij

Oprichter en beheerder van Ajaxtotaal.nl/forum. Tevens redacteur op Ajaxinside.nl.