Gisteren maakte Sergiño Dest zijn beslissing wereldkundig. De rechtsback van Ajax moest een keuze maken tussen Oranje en Team USA. De 18-jarige Ajacied koos voor de laatste optie. Zijn teamgenoot Joël Veltman is blij voor zijn collega.
“Ik denk dat het voor Sergiño het allerbelangrijkste is dat hij weer lekker vrij is in zijn hoofd, want natuurlijk doet zo’n situatie iets met een jonge jongen”, zegt Veltman in gesprek met De Telegraaf. “Amerika is natuurlijk ook heel mooi. Het is niet zo dat hij tussen Gibraltar en Nederland moest kiezen.”
“Sergiño had in potentie uiteraard ook het EK van 2020 kunnen spelen, maar zo kijk ik er helemaal niet naar. De beste speelt gewoon. Of dat nu Denzel Dumfries, Kenny Tete, Hans Hateboer, Rick Karsdorp, Daryl Janmaat of Joël Veltman is”, besluit Veltman, die bij Oranje nu wel een concurrent minder heeft.
Forum: Ajax: Seizoen 2019/20 (Lid worden? Klik hier!)