Vermaelen, Vertonghen en Alderweireld door naar halve finale WK

Bron
Ajaxinside.nl

België speelde vanavond met Jan Vertonghen en Toby Alderweireld in de basis tegen Brazilië, een van de favorieten dit WK. De ‘Rode Duivels‘ wonnen met 1-2 na een extreem vermakelijke wedstrijd. Ook oud-Ajacied Thomas Vermaelen kwam nog in de ploeg.

België kwam al snel op een 0-1 voorsprong omdat Fernandinho de bal in eigen goal kopte. Daarna was het Kevin de Bruyne die een mooie counter afrondde met een verwoestend schot. De 0-2 ruststand werd nog bijna omgebogen door de Brazilianen die nog op 1-2 kwamen.

De Belgen nemen het in de halve finale op tegen Frankrijk. De Fransen wonnen eerder vandaag met 0-2 van Uruguay, dat zonder spits Edison Cavani geen vuist kon maken tegen ‘Les Bleus‘.

 

Forum: Ajax: Seizoen 2023/24
Log in met Facebook en/of Twitter en praat direct mee! Klik hier!

Deel dit artikel:
WhatsApp
Facebook
Twitter
Geschreven door:
Julien

Julien

Volgt Ajax op de voet, zelfs als het allemaal even niet te volgen is.. Redacteur bij Ajaxinside, Voetbalflitsen en FCVideo