Het gaat hard met Maximilian Wöber. Vorig weekend maakte de negentienjarige Oostenrijker zijn (basis)debuut voor Ajax en scoorde hij direct zijn eerste goal voor de Amsterdamse club. Gisteren maakte de Ajacied zijn interlanddebuut. De verdediger speelde 90 minuten mee.
Oostenrijk – Servië eindigde in een 3-2 zege voor de Oostenrijkers. “Ik geloof dat ik me geen betere wedstrijd had kunnen voorstellen voor mijn debuut. Het was een te gekke wedstrijd”, zegt Wöber geciteerd door Voetbal International. “Het is een ongelooflijk gevoel.”
Bij Ajax werd hij opgesteld als centrumverdediger. Bij Oostenrijk als linksback. “Ik had wat last van kramp. Maar dat had misschien ook te maken met mijn ongewone positie. Ik ben blij dat ik het shirt van mijn land heb mogen dragen.”
Forum: Ajax: Seizoen 2017/18 (Lid worden? Klik hier!)