Natafelen met Kees

Amin Younes heeft het wel gezien bij Ajax. De Duitse linksbuiten wil niet meer trainen onder trainer Erik ten Hag. Tijdens een training vroeg de Ajax-trainer Younes, die op dat moment meetrainde met Jong Ajax, om de training bij het eerste te hervatten.

“Hij had een oneven aantal spelers en ging naar het tweede elftal om Younes daar op te halen”, zegt Valentijn Driessen in Natafelen met Kees. “Kom bij mij trainen, dan hebben we even aantallen. Younes zei: absoluut niet, ik wil niet met jou trainen. Toen zei Ten Hag: dan wil ik niets meer met jou te maken hebben. Zo’n ongemotiveerde speler kan ik niet gebruiken”, zo weet Driessen.

Ook van Michael Reiziger, trainer van Jong Ajax, zal de 24-jarige international geen speeltijd krijgen. Volgens Driessen is dit echter ook ‘volledig geregisseerd’ door Ten Hag.

Forum: Ajax: Seizoen 2017/18 (Lid worden? Klik hier!)